Pomysł na zdjęcia?

Tutaj poruszamy tematy związane ze swoimi zainteresowaniami, pasjami itp. Mile widziana codzienna dawka śmiechu ;)
Awatar użytkownika
Apolonia71
Posty: 0
Rejestracja: 19 lis 2021, 8:51

Pomysł na zdjęcia?

Post autor: Apolonia71 »

Hej! Mam do was dość nietypowe pytanie. Macie jakieś pomysły na oryginalną sesję zdjęciową? Chodzi mi o sesję ślubną, która miałaby się odbyć latem. Starałam się już znaleźć coś ciekawego i bardzo zainteresowały mnie zdjęcia z motylami. Wydaje mi się, że taka sceneria byłaby piękna na sesję o takim charakterze, co wy na to? Może macie też jakieś inne pomysły?
Bogdan1111

Re: Pomysł na zdjęcia?

Post autor: Bogdan1111 »

Fajne zdjęcia wykonasz również we wnętrzach wyposażonych w nowoczesne meble. Przykładowo pikowany narożnik bardzo potrafi podnieść prestiż miejsca. Pikowane siedzisko narożnika wygląda bardzo ładnie wizualnie. A skandynawski styl czy glamour świetnie podkreśla jego kształty. Możecie pójść również w inną stronę i postawić na narożnik retro https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... znik-retro czy jak to nazywają również inaczej narożnik vintage czy stylizowany. To bardzo fajny narożnik w stylu retro, stylizowany.
Gość

Re: Pomysł na zdjęcia?

Post autor: Gość »

Jak najbardziej polecam ogrodzenia gabionowe Wrocław. Duży wybór od producenta znajdziesz w ofercie firmy WADO, która oferuje ogrodzenia gabionowe we Wrocławiu, jak i w innych lokalizacjach. Na stronie mają do sprawdzenia wiele realizacji, aktualny cennik i opinie innych klientów. Realizacje pozwolą Ci się zainspirować i wybrać coś idealnego dla siebie. Warto dodać, że głównym atutem ogrodzeń gabionowe we Wrocławiu jest ich duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne.
ODPOWIEDZ