Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Opinie na temat różnych firm z wielu branż. Opowiadamy o swoich doświadczeniach, polecamy albo odradzamy.
TRUCK1

Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Truck1 to internetowa platforma sprzedaży pojazdów używanych, która oferuje szeroki wybór ciezarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze oraz innych kategorii pojazdów. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych serwisów tego typu w sieci, który cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Z pośród ponad 300tyś. ogłoszeń kupujący mogą wyszukać odpowiedniego sprzętu w kategoriach takich jak

- ciężarówki w tym chłodnie
- ciągniki siodłowe MAN i IVECO
- naczepy wywrotki, platformy NOOTEBOOM i KEL-BERG
- przyczepy rolnicze BÖCKMANN i MÖSLEIN
- kampery HYMER i KNAUS
- maszyny budowlane: ładowarki i koparki
- maszyny rolnicze: kombajny i siewniki
- samochody dostawcze pick-upy i furgony
- wózki widłowe: ładowarki teleskopowe, diesel, elektryczne
- śmieciarki, zamiatarki uliczne, autolawety, samochody asenizacyjne

Zobacz nasza szczegółowa ofertę. Zapraszamy!

agencja nieruchomości rolnych kielce targowa
notti

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: notti »

A jakie przykładowo używacie smary do swoich pojazdów? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym co kupić do swoich maszyn, czy przykładowo te https://ucs.net.pl/ będą ok? Co wy na to? Chciałbym zadbać o swoje sprzęty jak najlepiej, aby długi czasy bezzawodnie działały mi.
piekielnaa

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: piekielnaa »

Jestem pewna, że sporo osób ma problem z budowaniem gospodarstwa rolnego, bo wydaje mi się, że naprawdę to jest kwestia wielu rzeczy. I ja mam nadzieję, że to uda Ci się naprawdę pogodzić i też kwestia rozwiązania tego jest ważna. I tu takie https://recynk.pl/ środki można po prostu zastosować.
karo9322

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: karo9322 »

W wielu różnych firmach korzysta się z takich maszyn i jestem ciekawa, gdzie takie maszyny się kupuje. Czy prosto od producenta, czy tak jak w przypadku samochodów?

__
Przyczepki rowerowe
buter

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: buter »

Praca na takich sprzętach na pewno nie należy do najłatwiejszych i wymaga posiada odpowiednich uprawnień, dlatego warto o nie zadbać.

__
broker energetyczny
ola4431

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: ola4431 »

Takie maszyny i pojazdy potrzebne są w różnych firmach. Transport, magazyn, logistyka - niewątpliwie wokół takiego tematu najczęściej można znaleźć te konkretne pojazdy.

__
broker energetyczny
fufel

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: fufel »

Transport w obecnych czasach jest bardzo ważny i stanowi on dużą część całej gospodarki. Myślę, że jak najbardziej warto szukać tutaj sprawdzonych firm.

___
Pieczątki Warszawa
marietta33

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: marietta33 »

Taki sprzęt w wielu firmach potrzebny jest na co dzień, dlatego takie firmy decydują się na spore inwestycje, aby mieć narzędzie do pracy. Orientujecie się, czy jest jakaś forma wynajmu takich samochodów?

__
nowoczesne komody do salonu
miki94331

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: miki94331 »

Myślicie, że jeśli chodzi o takie maszyny to warto w różnych firmach inwestować w używane propozycje? Na pewno są to mniejsze koszty, ale czy aby na pewno opłacalne?

___
nowoczesne komody do salonu
Kamil26

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: Kamil26 »

Poszukuję rolek jezdnych przeznaczonych do montażu na rurach https://kamar-kola.pl/rolki-metalowe-do-bram-na-rure/ . Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie takich rolek i może mi polecić miejsce, gdzie mogę je znaleźć?
Jaruś

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: Jaruś »

Prowadzenie auta dostawczego w warunkach zimowych wymaga specjalnej ostrożności. Odpowiednie przygotowanie pojazdu do sezonu zimowego i znajomość technik jazdy na śliskiej nawierzchni są kluczowe. Warto zasięgnąć wiedzy na stronie https://bziuk.pl/jak-prowadzi-auto-dostawcze by być gotowym na trudniejsze warunki.
benremena

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: benremena »

Jeśli Wam powiem, że instalacja gazowa w aucie mnie interesuje, to po pierwsze, na jakie koszty będziecie kazali się przygotować, po drugie, jak powinna wyglądać instalacja gazowa w samochodzie i co w ogóle mi radzicie? Dajcie znać.
ODPOWIEDZ