Olejki CBD

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Priwa

Olejki CBD

Post autor: Priwa »

Stosujecie olejki, w ogóle produkty zawierające CBD? Słyszałam już naprawdę sporo pozytywnych opinii na ich temat i postanowiłam przetestować ten składnik na własnej skórze. Polecono mi sklep https://www.greenpharm.pl teraz mają do końca października bardzo fajną promocję :)
Wyspana :)

Re: Olejki CBD

Post autor: Wyspana :) »

czuć tu mega reklame ..... choć sama stosuje produktów konopnych przekonałam sie do nich całkiem niedawno.
Jestem na etapie przekwitania i od tego czasu źle sypiałam .nauczyłam się być najlepiej być przygotowaną do spania, suplemntuję też olejek CBD z meatoniną i z ksiązką do łóżka ląduję do łóżka .Najgorsze jeśli minie okres w którym chce się spać, to później można się męczyć do samego rana i wtedy jak się to wydarzy wstaję i zaparzam herbatę konopną ( też pomaga). jJa te produkty kupuję w jednej z renomowanych aptek konopnych w Poznaniu Konopnej Farmacji podejrzewam że w mieście u was też są dobre punkty godne zaufania a jeśli nie to skontaktujcie się z nimi fachowcy w swojej dziedzinie tam wam doradzą co i ile stosować mi bardzo tam pomogli wreście się wysypiam ale CBD pomaga w wielu innych problemach nie tylko w okresie przekwitania polecam
OlaPola

Re: Olejki CBD

Post autor: OlaPola »

Olejki CBD stają się coraz bardziej popularne nie tylko w pielęgnacji skóry, ale także w pielęgnacji włosów. CBD, skrót od kannabidiolu, to związek chemiczny występujący w konopiach. Ma on szereg właściwości korzystnych dla zdrowia skóry i włosów. Stosowanie olejków CBD na włosy jest przypisywane różnorodnym zaletom, a te produkty są coraz bardziej doceniane ze względu na swoje potencjalne korzyści. Niektórzy obawiają się stosowania olejów na włosy z powodu ich zmywania, a tymczasem jest ono banalnie proste, o czym więcej przeczytasz tutaj https://wytworniamydla.pl/jak-zmyc-olej ... oku/b_fmxg Pierwszym aspektem jest potencjalne działanie przeciwzapalne olejków CBD. Wiele problemów skórnych, takich jak łupież czy suchość skóry głowy, wynika z procesów zapalnych. CBD posiada właściwości przeciwzapalne, co może pomóc w łagodzeniu podrażnień skóry głowy, a co za tym idzie, poprawie stanu włosów. Dodatkowo, olejki CBD mogą pomagać w nawilżeniu skóry głowy i włosów. Zawierają one kwasy tłuszczowe, takie jak kwas linolowy i kwas oleinowy, które są niezbędne dla zdrowia skóry i sprzyjają jej nawilżeniu. Stosowanie olejków może pomóc w utrzymaniu skóry głowy w dobrej kondycji, co z kolei wpływa na zdrowy wygląd włosów. Mogą także mieć pozytywny wpływ na samą strukturę włosa. Zawierają one substancje odżywcze i witaminy, które pomagają we wzmocnieniu włosów. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym mogą chronić włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia czy promieniowanie UV. Warto również zauważyć, że mogą one wpływać na stymulację wzrostu włosów. Ich działanie na mikrokrążenie skóry głowy może wspomagać zdrowy wzrost włosów. Stosowanie olejków CBD na skórę głowy może pobudzać cebulki włosowe i zwiększać przepływ krwi, co z kolei wpływa na lepsze odżywienie mieszka włosowego i sprzyja zdrowemu wzrostowi włosów.
ODPOWIEDZ