Prezenty biznesowe

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Faster

Prezenty biznesowe

Post autor: Faster »

Podpowiedzcie mi proszę, bo jestem w totalnej kropce. Niby do świat jeszcze sporo czasu, ale mi zostały dwa tygodnie na zakup prezentów dla współpracowników. Nie wiem, czy lepszą opcją będą pióra, kalendarze, a może jakieś notesy? Zostawiam Wam stronę https://ldsklep.pl licząc na to, że zerkniecie do nich w wolnej chwili i doradzicie.
oligara

Re: Prezenty biznesowe

Post autor: oligara »

Jestem pewna, że macie jakieś wskazówki dla mnie i dlatego fajnie będzie podzielić się nimi. A mianowicie wniosek o tańszy prąd chcę wypełnić. A co jeszcze mogę dla biznesu zrobić? Co jest dobre, sensowne i naprawdę mi pomoże? Jak to widzicie? Na pewno chcę, żeby moja firma stała się ekologiczna.
wieczystaprzysiega

Re: Prezenty biznesowe

Post autor: wieczystaprzysiega »

Jestem ciekawa, czy wy macie jakieś informacje, jeśli Wam powiem, że fajną opcją będzie na przykład sprawdzenie czegoś takiego jak pomysły na prezenty na dzień dziecka ? Może jednak fajnie jest samodzielnie wybrać prezent? A może jednak fajnie będzie sobie coś wspólnie wybrać?
Anna

Re: Prezenty biznesowe

Post autor: Anna »

Macie jakieś pomysły w kontekście nadchodzących świąt?? Interesuje mnie też jak to wygląda w innych firmach także mile widziane komentarze! Pozdrawiam
MartaW

Re: Prezenty biznesowe

Post autor: MartaW »

W dzisiejszych czasach pracodawcy mają dość trudny orzech do zgryzienia. Budowanie relacji w firmie z pewnością swoje kosztuje natomiast jest to inwestycja jaka się relatywnie szybko zwróci. Szczególnie jak zatrudniamy specjalistów w swojej dziedzinie i nie chcielibyśmy aby odeszli do konkurencji. Dlatego postawienie na prezenty z okazji takich świąt jak Wielkanoc to bardzo dobra decyzja. Jeżeli chodzi o naszych klientów to sprawdzone są kartki wielkanocne z logo firmy - https://nana.com.pl/k334,poligrafia-kar ... kanoc.html Otrzymanie jednej to bardzo dużo w ich oczach, co z pewnością przyniesie wiele dobrego w przyszłości.
ODPOWIEDZ