produkty konopne i waporyzatory suszu

Tutaj poruszamy tematy związane ze swoimi zainteresowaniami, pasjami itp. Mile widziana codzienna dawka śmiechu ;)
Amiraq

produkty konopne i waporyzatory suszu

Post autor: Amiraq »

Cześć,
Chciałbym w tym temacie polecić produkty konopne i waporyzator suszu, powiem szczerze sam byłem laikiem w tym temacie, ale od kilku miesięcy stosujemy z rodziną na różne problemy i jestem w szoku jak dobrze działają produkty konopne w stosunku do standardowych aptecznych. Szczególnie dobre są maści przeciwbólowe, jeśli kogoś bolą kolana, stawy albo kręgosłup to polecam maść Laurocann Forte albo Medicprogress konopne mazani 10% są rewelacyjne. Podobnie z kosmetykami na problemy skórne, kremy bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę, polecam stronkę konopne24 mają bardzo szeroki wybór produktów, także herbatki konopne, susze cbd, waporyzatory przede wszystkim XMAX V3 Pro w najlepszej cenie
gosiaaaq z Poznania

Re: produkty konopne i waporyzatory suszu

Post autor: gosiaaaq z Poznania »

zgadza się substancja CBD z konopi uważana jest jako skuteczna terapia w wielu poważnych chorobach
Panel WHO doszedł do wniosku, że CBD „okazało się skuteczną terapią padaczki” u dorosłych, dzieci, a nawet zwierząt i istnieją „główne dowody”, że CBD może być stosowane w leczeniu pacjentów z chorobą Alzheimera, rakiem, psychozą, Choroba Parkinsona i wiele innych poważnych chorób ... ja osobiście nie lubię palenia czy wapowiania ale stosuję olejki CBD choć i do tego byłam sceptycznie nastawiona spróbowałam dzięki panu doktorowi
U mnie przygoda z CBD zaczeła się od bóul w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik badań roumatoidalny OK, Szybka akcja tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero!!!
Pomału załamana przerażona tymi silnymi lekami które podrażniały mój żoładek szukałam pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie wtedy trzeba wprowadzić również rehabilitację na stałe) ale chorobę można opanować, oczywiście a na każdego działa co innego) Ja trafiłam na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi między innymi stosowanie olejków konopnych CBD 10% siarkę organiczną (MSM ) i maść konopna Themrolka extra kupiłam w aptece konopnej Konopna Farmacja w Poznaniu ( którą z resztą lekarz rekomendował że najlepiej się tam udąć po olejki CBD ) możesz tam do nich zadzwonić i doradzą jaki olej CBD jest dla ciebie wskazany https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd bo jest ich naprawdę dużo dlatego nie piszę jaki stosowałam bo przy stosowaniu olejków CBD trzeba wybrać pod osobę ... także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłam tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie ... sprawdź to bo trucie się lekami na dłuższą metę Cię wykończy

dolce vita dior cena
ODPOWIEDZ