Opinie Afj Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wrocław

Opinie na temat różnych firm z wielu branż. Opowiadamy o swoich doświadczeniach, polecamy albo odradzamy.
Cyryl

Opinie Afj Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: Cyryl »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
Edyta

Re: Opinie Afj Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: Edyta »

Współpracuję z Biurem Rachunkowym od momentu rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Od tego czasu Biuro świadczy dla mnie kompleksową obsługę z zakresu księgowości i rachunkowości. Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem
i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować.
Pełen zaangażowanie w swoją pracy, pomoc w każdej sytuacji. Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego biura rachunkowego to polecam.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy. Polecam!…
dzasti

Re: Opinie Afj Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: dzasti »

Okej, ja to nie mam wiele problemów, ale na pewno rozliczenie ze szwecji mnie absorbuje i jak na razie to jestem mocno powiązana z tym i nie mogę sobie na nic innego pozwolić, jak na to, by konkretnie działać z własnymi założeniami. No i ja mam nadzieję, że będę sobie mogła to omówić, jeśli tylko chcecie to ze mną rozliczyć. Pomożecie?
daniel

Re: Opinie Afj Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: daniel »

Biuro Rachunmkowe AFJ polecił mi znajomy, korzystający z usług biura za co bardzo bardzo dziękuję. Jestem bardzo zdowolnony, pełny profesjonalizm. Dziekuję za pomoc badzo wszystkim miłym Paniom. Polecam Bradzo!!
ODPOWIEDZ