Strona 1 z 1

Domy - Łódź

: 10 paź 2021, 0:49
autor: Ładana71
Długo szukałam domu w okolicach łodzi. Nic idealnego nie trafiło mi w ręce. Dopiero gdy zdecydowałam się na biuro nieruchomości: http://house-factory.pl udało się znaleźć to czego szukałam. Bardzo ich polecam.

laserowe usuwanie piegów cena

Re: Domy - Łódź

: 28 paź 2021, 15:45
autor: trixie
Oj, jak już szaleć, to szaleć, też mam takie podejście. W końcu ile można się denerwować na to wszystko ? Jednak to są koszty, a jak już, to zrobić porządnie. Aktualnie u nas omawiana jest cegła na ścianę , bo mi się to podoba, a mąż nie jest na tak. Mam nadzieję, że po pokazaniu mu inspiracji z Ceglanej Fantazji, chętniej zmieni zdanie. Też na to liczycie?

Re: Domy - Łódź

: 30 lis 2021, 20:44
autor: trixie
Ładana71 pisze: 10 paź 2021, 0:49 Długo szukałam domu w okolicach łodzi. Nic idealnego nie trafiło mi w ręce. Dopiero gdy zdecydowałam się na biuro nieruchomości: http://house-factory.pl udało się znaleźć to czego szukałam. Bardzo ich polecam.
Cieszę się, że Ci się udało. Ja sama sporo myślę na temat budowy, ale nie wiem właśnie, czy zakup nie będzie lepszy. Na pewno jest wygodniejszy i nie trzeba się tak męczyć z pozwoleniami. Po zakupie wymieniłabym od razu zamki i klamki do drzwi wewnętrznych , jak i zewnętrznych i po kłopocie. Mogę czuć się bezpiecznie. Muszę to przemyśleć.