Bez kategorii

Jak grać na laptopie w PS4? Poradnik krok po kroku

• Zakładki: 7


Granie na laptopie w konsolę PlayStation 4 jest łatwe i wygodne. Możesz cieszyć się ulubionymi grami, nawet jeśli nie masz dostępu do telewizora. Wystarczy podłączyć laptopa do konsoli PS4 i możesz grać w swoje ulubione gry, tak jakbyś siedział przed telewizorem. Możesz również udostępniać swoje gry znajomym i rodzinie, aby mogli cieszyć się graniem razem z Tobą.

Jak skonfigurować laptopa do gry w PS4?

Aby skonfigurować laptopa do gry w PS4, należy wykonać następujące kroki:

1. Upewnij się, że laptop posiada odpowiednie wymagania sprzętowe. Aby móc grać w PS4 na laptopie, musi on posiadać procesor Intel Core i5 lub lepszy oraz kartę graficzną zgodną z DirectX 11 lub nowszym.

2. Podłącz laptop do telewizora lub monitora za pomocą kabla HDMI.

3. Ustaw rozdzielczość ekranu na 1920×1080 lub większą.

4. Ustaw jakość obrazu na „High” lub „Best”.

5. Ustaw jakość dźwięku na „High” lub „Best”.

6. Podłącz kontroler PS4 do laptopa za pomocą przewodu USB lub Bluetooth (jeśli jest dostępny).

7. Uruchom grę i ciesz się rozgrywką!

Jakie są najlepsze gry na laptopie z PS4?

Najlepsze gry na laptopie z PS4 to: God of War, Uncharted 4: A Thief’s End, Horizon Zero Dawn, The Last of Us Remastered, Bloodborne, Ratchet & Clank, Grand Theft Auto V, Detroit: Become Human, Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Colossus. Wszystkie te gry są dostępne na platformie PlayStation 4 i są uważane za najlepsze tytuły w swojej kategorii.

Jak wykorzystać funkcje kontrolera PS4 na laptopie?

Kontroler PlayStation 4 może być wykorzystany na laptopie za pomocą specjalnego oprogramowania. Aby to zrobić, należy najpierw pobrać i zainstalować odpowiedni program, który umożliwi połączenie kontrolera z laptopem. Następnie trzeba podłączyć kontroler do laptopa przy użyciu kabla USB lub Bluetooth. Po podłączeniu kontrolera można go wykorzystać do sterowania gier, a także do innych celów, takich jak przeglądanie stron internetowych czy oglądanie filmów.

Podsumowując, gra na laptopie w PS4 jest możliwa dzięki technologii Remote Play. Pozwala to graczom na zabawę w gry PS4 na laptopie lub innym urządzeniu z systemem Windows lub MacOS. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się grami PS4 bez konieczności podłączania konsoli do telewizora.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *