Bez kategorii

Jak wylaczyc autoobracanie w iphone?

• Zakładki: 11


Autoobracanie jest funkcją wbudowaną w iPhone, która pozwala obracać zdjęcia i filmy automatycznie, aby dopasować je do orientacji ekranu. Może to być uciążliwe, gdy chcesz oglądać zdjęcia lub filmy w oryginalnej orientacji. Na szczęście możesz wyłączyć autoobracanie na swoim iPhone. Poniżej przedstawiono instrukcje dotyczące tego, jak to zrobić.

Jak wyłączyć automatyczne obracanie ekranu na iPhone’a?

Aby wyłączyć automatyczne obracanie ekranu na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki: otworzyć Ustawienia, wybrać Ogólne, a następnie Wyświetlanie i jasność. Następnie trzeba wyłączyć opcję Obracanie ekranu.

Jak zapobiec automatycznemu obracaniu ekranu na iPhone’a?

Aby zapobiec automatycznemu obracaniu ekranu na iPhone’a, należy w ustawieniach urządzenia wyłączyć funkcję obracania ekranu. Aby to zrobić, należy przejść do Ustawień > Ogólne > Wygląd i dotknąć opcji Obracanie ekranu. Następnie należy wybrać opcję Wyłącz, aby zablokować automatyczne obracanie ekranu.

Jakie są najlepsze sposoby na wyłączenie automatycznego obracania ekranu na iPhone’a?

Istnieje kilka sposobów na wyłączenie automatycznego obracania ekranu na iPhone’a. Najprostszym sposobem jest otworzenie Ustawień, wybranie opcji Ogólne i następnie Wyświetlanie i jasność. Następnie należy wyłączyć opcję Obracanie ekranu. Innym sposobem jest użycie przycisku blokady orientacji, który znajduje się po lewej stronie urządzenia. Po wciśnięciu tego przycisku automatyczne obracanie ekranu zostanie wyłączone. Można również skorzystać z Centrum sterowania, aby szybko włączać lub wyłączać tę funkcjonalność.

Podsumowując, wyłączenie automatycznego obracania ekranu w iPhone jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć Ustawienia, wybrać Ogólne i następnie Wyłącz obracanie ekranu. Po wykonaniu tych prostych kroków automatyczne obracanie ekranu zostanie wyłączone i będzie można korzystać z urządzenia bez przeszkadzania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
51 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *