Bez kategorii

Jak wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a?

• Zakładki: 1


Wysyłanie zdjęć przez SMS na iPhone’a jest bardzo proste. Możesz wysłać zdjęcie, które już masz na swoim urządzeniu lub zrobić nowe zdjęcie i wysłać je natychmiast. Możesz również wysłać więcej niż jedno zdjęcie naraz. W tym artykule pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a – Poradnik dla początkujących

Aby wysłać zdjęcie SMS-em na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Wiadomości na swoim iPhone’ie.

2. Wybierz odbiorcę wiadomości, wpisując jego numer telefonu lub wybierając go z listy kontaktów.

3. Kliknij ikonę „+” obok pola tekstowego i wybierz opcję „Zdjęcia i filmy”.

4. Wybierz zdjęcia, które chcesz wysłać, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”.

5. Po chwili odbiorca powinien otrzymać wiadomość SMS zawierającą Twoje zdjęcia.

Jak wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a – Najlepsze aplikacje do wysyłania zdjęć

Aby wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a, należy skorzystać z aplikacji takich jak iMessage, WhatsApp lub Telegram. iMessage to bezpłatna aplikacja dostępna na urządzeniach Apple, która pozwala wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia i inne pliki multimedialne. WhatsApp to popularna aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych, która jest dostępna na wszystkie platformy. Telegram to bezpłatna aplikacja do wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych, która jest dostępna na iOS oraz Android. Wszystkie te aplikacje pozwalają użytkownikom wysyłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a.

Jak wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a – Przegląd najnowszych funkcji

Aby wysłać zdjęcia SMS-em na iPhone’a, należy skorzystać z najnowszych funkcji. W tym celu należy otworzyć aplikację Wiadomości i wybrać kontakt, do którego chcemy wysłać zdjęcie. Następnie trzeba dotknąć ikony „+” obok pola tekstowego i wybrać opcję „Zdjęcia i filmy”. Po wybraniu odpowiedniego zdjęcia lub filmu, można je dodać do wiadomości i wysłać. Można również dodać kilka zdjęć lub filmów jednocześnie, dotykając ikony „+” po każdym dodanym pliku. Po dodaniu plików można je przesłać poprzez dotknięcie ikony „Wyślij”.

Podsumowując, wysyłanie zdjęć SMS-em na iPhone jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację Wiadomości, wybrać odbiorców, wybrać zdjęcie lub zdjęcia do wysłania i nacisnąć przycisk WYŚLIJ. Można również dodać tekst do wiadomości SMS.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *