Bez kategorii

Jak zrobić folder na iPhone? Poradnik krok po kroku

• Zakładki: 1


Jeśli chcesz utworzyć folder na swoim iPhone’ie, to jest to bardzo proste. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację, która ma być umieszczona w folderze. Następnie należy dotknąć i przytrzymać ikonę aplikacji, aż pojawi się menu. W menu należy wybrać opcję „Utwórz folder”. Po wybraniu tej opcji pojawi się nowy folder, do którego można przenieść inne aplikacje. Można również zmienić nazwę folderu i dostosować jego ustawienia według własnych preferencji.

Jak skonfigurować folder na iPhone’a – krok po kroku

1. Przede wszystkim należy otworzyć aplikację „Ustawienia” na swoim iPhone’ie.

2. Następnie należy wybrać opcję „Mail, Kontakty, Kalendarze”.

3. Po wybraniu tej opcji należy wybrać „Konta” i zaznaczyć odpowiedni konto e-mail, z którego chcemy skonfigurować folder.

4. Następnie należy wybrać opcję „Dodatkowe ustawienia konta” i przejść do sekcji „Foldery”.

5. W sekcji Foldery należy włączyć opcję „Utwórz folder” i podać jego nazwę oraz lokalizację, gdzie ma być on utworzony.

6. Po podaniu tych informacji należy zapisać ustawienia i sprawdzić, czy folder został poprawnie utworzony na iPhone’ie.

Jak zorganizować swoje aplikacje na iPhone’a za pomocą folderów

Organizacja aplikacji na iPhone’a za pomocą folderów jest bardzo prosta. Przede wszystkim należy przejść do ekranu głównego, na którym znajdują się wszystkie aplikacje. Następnie należy dotknąć i przytrzymać dowolną aplikację, aż pojawi się opcja tworzenia folderu. Po jej wybraniu można przeciągnąć inne aplikacje do nowo utworzonego folderu. Można również edytować nazwę folderu, aby była bardziej czytelna i łatwa do odnalezienia. Po skończonej organizacji można przesunąć foldery w dowolne miejsce na ekranie głównym lub na innych ekranach.

Jak wykorzystać folder na iPhone’a do przechowywania ważnych plików

iPhone posiada wbudowany folder, który można wykorzystać do przechowywania ważnych plików. Aby skorzystać z tej funkcji, należy otworzyć aplikację Pliki i wybrać opcję „Dodaj folder”. Następnie należy wpisać nazwę nowego folderu i zapisać go. Po utworzeniu folderu można do niego dodawać pliki, które chce się przechowywać. Pliki można dodawać poprzez przeciągnięcie ich do folderu lub poprzez kliknięcie opcji „Dodaj” i wskazanie źródła pliku. Folder można również udostępniać innym użytkownikom, aby mieli oni dostęp do jego zawartości.

Podsumowując, aby utworzyć folder na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki: dotknąć i przytrzymać ikonę aplikacji, którą chcesz umieścić w folderze; dotknij „Utwórz folder”; wprowadź nazwę folderu; dotknij „Zakończ” i gotowe. Folder został utworzony i można go teraz używać.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *