Bez kategorii

Jak zrobić screen na iPhone 13? – Poradnik

• Zakładki: 1


Jeśli chcesz wykonać zrzut ekranu na swoim iPhone 13, to jest to bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, aby móc uzyskać zrzut ekranu. Przedstawimy Ci kroki, które należy wykonać, aby wykonać zrzut ekranu na iPhone 13.

Jak wykonać zrzut ekranu na iPhone 13 – poradnik krok po kroku

1. Przytrzymaj przyciski „Boczny” oraz „Górny” jednocześnie.

2. Po chwili na ekranie pojawi się dźwięk i zostanie wykonany zrzut ekranu.

3. Zrzut ekranu zostanie automatycznie zapisany w folderze „Zdjęcia” w aplikacji „Zdjęcia” na iPhone 13.

Jak wykorzystać funkcję zrzutu ekranu na iPhone 13 do tworzenia pięknych zdjęć i filmów

Funkcja zrzutu ekranu w iPhone 13 może być wykorzystana do tworzenia pięknych zdjęć i filmów. Aby to zrobić, należy najpierw przygotować scenę, którą chce się uchwycić. Następnie należy wykonać zrzut ekranu, przytrzymując jednocześnie przyciski boczne i główne. Po wykonaniu zrzutu ekranu można go edytować, aby dodać dodatkowe elementy lub usunąć te, które są niepożądane. Można również dodać filtry i inne efekty specjalne, aby uczynić obraz bardziej atrakcyjnym. Funkcja ta pozwala także na tworzenie filmów poprzez łączenie kilku zdjęć w jeden film. Dzięki temu można tworzyć piękne i oryginalne filmy bez potrzeby posiadania profesjonalnego sprzętu do rejestracji obrazu.

Jak używać funkcji zrzutu ekranu na iPhone 13 do tworzenia profesjonalnych prezentacji

Aby użyć funkcji zrzutu ekranu na iPhone 13 do tworzenia profesjonalnych prezentacji, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy przytrzymać przycisk boczny i przycisk głośności jednocześnie. Po drugie, pojawi się dźwięk syreny i zostanie wykonany zrzut ekranu. Po trzecie, zrzut ekranu można edytować w aplikacji Zdjęcia lub innej aplikacji do edycji obrazów. Można dodać tekst, obrazy i inne elementy graficzne do prezentacji. Po czwarte, po skończonej edycji można udostępnić prezentację poprzez wiadomości lub e-mail.

Podsumowując, aby wykonać zrzut ekranu na iPhone 13, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk boczny i przycisk głośności jednocześnie. Po chwili zrzut ekranu zostanie wykonany i zapisany w folderze Zdjęcia.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *