Bez kategorii

Jak zrobić screena na tablecie Lenovo?

• Zakładki: 1


Screeny są bardzo przydatne, gdy chcemy udokumentować coś, co widzimy na ekranie naszego tabletu. W tym artykule pokażemy Ci, jak zrobić screena na tablecie Lenovo. Przedstawimy Ci kroki, które należy wykonać, aby wykonać zrzut ekranu na tablecie Lenovo.

Jak zrobić zrzut ekranu na tablecie Lenovo? Poradnik krok po kroku.

Aby wykonać zrzut ekranu na tablecie Lenovo, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Przytrzymaj przyciski głośności i włączania urządzenia jednocześnie przez około 2 sekundy.

Pojawi się dźwięk i animacja, sygnalizujące wykonanie zrzutu ekranu.

2. Znajdź plik ze zrzutem ekranu na tablecie Lenovo. Zazwyczaj pliki te są umieszczane w folderze „Obrazy” lub „Zdjęcia”.

Plik będzie miał nazwę „Screenshot_data_godzina”.

3. Otwórz plik ze zrzutem ekranu i udostępnij go lub skopiuj do innego folderu, jeśli chcesz go przechowywać w innym miejscu.

Możesz również edytować plik, jeśli chcesz go dostosować do swoich potrzeb.

Jak wykorzystać funkcję zrzutu ekranu na tablecie Lenovo?

Aby wykorzystać funkcję zrzutu ekranu na tablecie Lenovo, należy w pierwszej kolejności przytrzymać przyciski głośności i zasilania jednocześnie. Po chwili na ekranie pojawi się komunikat o wykonaniu zrzutu ekranu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane w folderze „Zrzuty ekranu”, który można odnaleźć w Galerii.

Jak wykonać screena na tablecie Lenovo? Przegląd najlepszych aplikacji do tworzenia screenshotów

Aby wykonać screena na tablecie Lenovo, należy skorzystać z jednej z dostępnych aplikacji do tworzenia screenshotów. Wśród najpopularniejszych narzędzi tego typu można wymienić m.in. Screenshot Easy, Screenshot Capture, Screen Master czy Super Screenshot. Każda z tych aplikacji oferuje szeroki wachlarz funkcji i umożliwia tworzenie zrzutów ekranu w kilku prostych krokach. Po pierwsze, należy pobrać i zainstalować odpowiednią aplikację na swoim urządzeniu. Następnie trzeba ją uruchomić i wybrać opcję „Zrób zrzut ekranu” lub „Utwórz screenshot”. Po wykonaniu screena można go edytować, udostępniać lub przechowywać na tablecie Lenovo.

Podsumowując, aby wykonać zrzut ekranu na tablecie Lenovo, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk głośności jednocześnie. Po chwili powinien pojawić się dźwięk i obraz zrzutu ekranu. Zrzut ekranu można znaleźć w folderze Galeria.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *