Inwestycje

Czy warto kupować drukarki poleasingowe? Poznaj opinie ekspertów z firmy printer4!

• Zakładki: 159


Trudno jest wyobrazić sobie firmę, w której nie ma drukarki bądź skanera. Są to bowiem jedne z podstawowych i najbardziej przydatnych urządzeń biurowych. Nowoczesne urządzenia mogą jednak stanowić wysoki wydatek. Czy warto więc wybierać drukarki poleasingowe?

Zalety zakupu drukarki poleasingowej

Argumentem, który przemawia za zakupem poleasingowej drukarki, jest z całą pewnością cena. Koszty nowych wysokiej jakości urządzeń biurowych mogą być niekiedy zbyt dużym wydatkiem dla firmy. Coraz częściej wybierane drukarki poleasingowe są natomiast inwestycją biznesową użytkowaną kilka lat, by później zostać odkupione po cenie dużo niższej niż wartość nowych modelów. Ważnym aspektem jest również ekologia. Produkcja i utylizacja drukarek wywierają duży wpływ na środowisko naturalne. Zdecydowanie bardziej ekologicznym rozwiązaniem jest wykorzystanie poleasingowych drukarek, które są nadal sprawne i gotowe do użytku.

Jak wybierać drukarki poleasingowe?

Wybór odpowiedniej dla firmy drukarki poleasingowej wcale nie musi być trudny. Warto jednak zwrócić uwagę na sprawność oraz jakość urządzenia. W tym celu najlepiej jest znaleźć rzetelne źródło zakupu. Trzeba pamiętać, że im mniejszy przebieg drukarki poleasingowej, tym większa sprawność oraz żywotność urządzenia. Co więcej, urządzenia poleasingowe muszą mieć także gwarancję, a punkty sprzedaży drukarek i innych sprzętów powinny oferować wsparcie fachową poradą i dostęp do serwisu gwarancyjnego.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
375 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *