Bez kategorii

Jak zrobić zrzut ekranu na tablecie samsung?

• Zakładki: 7


Zrzut ekranu na tablecie Samsung jest bardzo łatwy do wykonania. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Przede wszystkim musisz mieć odpowiednią wersję systemu operacyjnego, aby móc wykonać zrzut ekranu. Następnie musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski głośności i zasilania na tablecie, aż pojawi się okienko dialogowe. Po tym, jak pojawi się okienko dialogowe, możesz nacisnąć przycisk „Zrób zdjęcie ekranu”, aby wykonać zrzut ekranu. Zdjęcie ekranu będzie automatycznie zapisywane do folderu „Zdjęcia” na twoim tablecie Samsung.

Jak zrobić zrzut ekranu na tablecie Samsung Galaxy: krok po kroku instrukcja

Krok 1: Przytrzymaj przyciski zasilania i głośności jednocześnie.

Krok 2: Po chwili na ekranie pojawi się komunikat o wykonaniu zrzutu ekranu.

Krok 3: Zrzut ekranu zostanie automatycznie zapisany w folderze „Zdjęcia” na tablecie Samsung Galaxy.

Najlepsze aplikacje do tworzenia zrzutów ekranu na tablecie Samsung

1. Apowersoft Screenshot: Apowersoft Screenshot to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia zrzutów ekranu na tablecie Samsung. Aplikacja oferuje szeroki wybór funkcji, w tym możliwość tworzenia zrzutów ekranu całego ekranu lub wybranego obszaru, a także edycję i udostępnianie zrzutów ekranu.

2. Screen Master: Screen Master to kolejna aplikacja do tworzenia zrzutów ekranu na tablecie Samsung. Aplikacja oferuje szybkie i łatwe tworzenie zrzutów ekranu, a także możliwość edycji i udostępniania ich innym osobom.

3. Screenshot Easy: Screenshot Easy to kolejna aplikacja do tworzenia zrzutów ekranu na tablecie Samsung. Aplikacja oferuje szybkie i łatwe tworzenie zrzutów ekranu, a także możliwość edycji i udostępniania ich innym osobom.

Jak wykorzystać funkcję zrzutu ekranu na tablecie Samsung do tworzenia profesjonalnych prezentacji

Tablet Samsung oferuje użytkownikom wygodną funkcję zrzutu ekranu, która może być wykorzystana do tworzenia profesjonalnych prezentacji. Aby skorzystać z tej funkcji, należy najpierw przejść do ekranu, który ma być uwieczniony. Następnie należy przytrzymać przyciski głośności i zasilania jednocześnie przez około dwie sekundy. Po tym czasie na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający wykonanie zrzutu ekranu. Zrzut ekranu można teraz edytować i dostosowywać do swoich potrzeb, a także dodawać różne elementy graficzne i tekstowe. Gotową prezentację można wydrukować lub udostępnić innym osobom za pośrednictwem sieci społecznościowych lub poczty elektronicznej. Funkcja zrzutu ekranu tabletów Samsung jest bardzo przydatna do tworzenia profesjonalnych prezentacji, które mogą być wykorzystywane do celów służbowych lub edukacyjnych.

Zrobienie zrzutu ekranu na tablecie Samsung jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przyciski zasilania i głośności, aż pojawi się komunikat o wykonaniu zrzutu ekranu. Zrzut ekranu można znaleźć w folderze Galeria lub w folderze Zdjęcia.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *