apteka

Tutaj poruszamy tematy związane ze swoimi zainteresowaniami, pasjami itp. Mile widziana codzienna dawka śmiechu ;)
jaska

apteka

Post autor: jaska »

Możecie mi powiedzieć gdzie teraz najbardziej opłaca się kupować leki, suplementy? W mojej osiedlowej aptece mocno poszły ceny w górę i szukam tańszych alternatyw ale też stacjonarnie
Mewa

Re: apteka

Post autor: Mewa »

Zobacz w doz, ja już właściwie tylko tam kupuję i co miesiąc płacę tyle samo za swoje standardowe leki, gdzie indziej ceny podnieśli już kilka razy w tym czasie.
Would

Re: apteka

Post autor: Would »

No ja bardzo doceniam te niskie ceny w dozie, naprawdę sporo można zaoszczędzić kupując leki właśnie u nich. Jeśli tylko macie aptekę w okolicy, to naprawdę polecam do nich zajrzeć.
Mira

Re: apteka

Post autor: Mira »

Ja ostatnio się zgadałam ze znajomymi, to też właśnie bardzo polecali doz, faktycznie różnice pomiędzy aptekami są spore, aż sama się zdziwiłam. Oby jak jak najdłużej trzymali ceny.
ella9392

Re: apteka

Post autor: ella9392 »

Pamiętajcie, że wiele leków oraz suplementów powinno być branych tylko i wyłącznie pod opieką lekarza, dlatego jeśli potrzebujecie właściwego wsparcia, to zerknijcie na stronę https://medicovent.com/ . Tam można znaleźć różne poradnie oraz wielu specjalistów, którzy zajmą się Waszym zdrowiem.
ODPOWIEDZ